Specjalista ds. rozwoju produktu – specjalizacja części zamienne z obszaru części zamienne z obszaru aparatury wtryskowej i EM

Dam pracę

Miejsce pracy:
Kajetany k. Nadarzyna

W ramach rozbudowy Oddziału Instalacji Samochodowych poszukujemy kandydatów do pracy specjalizacja aparatura wtryskowa i EM - zasilanie i sterowanie pracą silników na stanowisku: Specjalista ds. rozwoju produktu – specjalizacja części zamienne z obszaru części zamienne z obszaru aparatury wtryskowej i EM

OPIS STANOWISKA:

  • Weryfikacja ofert dostawców i uzupełnianie oferty handlowej, kompletacja ofert
  • Kontrola dostępności towarów w ofercie
  • Sprawdzanie realizacji zamówionych towarów przez dostawców
  • Wsparcie i obsługa produktowa Klientów
  • Identyfikacja brakujących części w gamie oferowanych produktów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości budowy i zasad działania układów wtryskowych w silnikach samochodowych, zasilania silnika w paliwo, powietrze, recyrkulacji i sondowania spalin, wytwarzania i wykorzystania podciśnienia w sterowaniu pracą podzespołów silnika
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Wykształcenie z zakresu mechaniki pojazdowej lub doświadczenie warsztatowe w diagnozowaniu i naprawach w/w układów będzie mile widziane
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • Prawa jazdy kat. B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Szereg szkoleń uzupełniających posiadaną wiedzę i wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • Model współpracy B2B
  • Motywacyjny system wynagrodzenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SYMAKORM moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”