FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Specjalista ds. zamówień (rynek motocyklowy)

Data dodania: ponad rok temu  18.12.2016, odsłon: 171

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy:
Warszawa

Do Zespołu Inter Motors poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. zamówień (rynek motocyklowy)

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie zamówień na podstawie stanu magazynowego i bieżącej sprzedaży
  • Obsługa dokumentowa dostaw (tłumaczenia faktur dla urzędów celnych, przygotowywanie plików/faktur, przygotowywanie certyfikatów etc.)
  • Bieżący kontakt bezpośredni z dostawcami (telefon, email etc.)
  • Dokonywanie wpisów parametrów produktu do systemu magazynowo -sprzedażowego (uzupełnianie opisów marketingowych, zdjęć, charakterystyk produktów)
  • Odpowiadanie na zapytania z sieci sprzedaży w zakresie produktowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości rynku odzieży i akcesoriów motocyklowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt z dostawcami
  • Komunikatywności oraz zdolności negocjacyjnych
  • Znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
  • Prawa jazdy kat. B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych – indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

do góry strony