FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Sprzedam dobrze prosperujący warsztat samochodowy z domem pod Warszawą

Data dodania: 2 miesiące temu  03.08.2021, odsłon: 553

Kategorie ogloszenia:

Sprzedam

Sprzedam dobrze prosperujący warsztat samochodowy z domem pod Warszawą
Sprzedam dobrze prosperujący warsztat samochodowy z domem pod Warszawą
Sprzedam dobrze prosperujący warsztat samochodowy z domem pod Warszawą
Sprzedam dobrze prosperujący warsztat samochodowy z domem pod Warszawą

Sprzedam warsztat samochodowy z domem  w miejscowości Kazuń Nowy w Gminie Czosnów, położony przy drodze krajowej nr 575. Miejscowość dzięki swojemu położeniu ma dogodny dojazd w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Warszawy.

ziałka ma powierzchnię 1991 m2  i jest w kształcę kwadratu. Na działce znajdują się dwa niezależne budynki, dom z garażem na jeden samochód oraz warsztat samochody wraz z mieszkaniem. Dodatkowo na działce znajduje się garaż. Cała działka jest w całości zagospodarowana, 1/3 powierzchni działki jest wyłożona kostką, pozostała cześć działki to zadbany trawnik oraz nasadzone krzewy i drzewa.

Dom o powierzchni użytkowej 136 m2 wybudowany został w roku 2000 posiada trzy kondygnacje, w tym piwnica. Na parterze znajduje się wiatrołap-3 m2, salon-24 m2, jadalnia wraz kuchnią o łącznej powierzchni 18 m2, pokój-12. m2, łazienka z prysznicem-3 m2. Z salonu jest wyjście na taras o pow. 20 m2wyłożony płytkami i częściowy zadaszony.

Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie o pow. 12 m2,13 m2,14 m2,16 m2oraz łazienka o pow. 8 m2. Do jednego pokoju przynależy balkon o pow. 10 m2.

Dom został częściowy wyremontowany - wymalowany w roku 2019 i od tego czasu jest wynajmowany przez dwie osoby. Dom jest w pełni wyposażony w sprzęty oraz meble z czasu wybudowania domu.

Dom jest wynajmowany od 2019  r. (czynsz najmu wynosi 2500 zł. + opłaty za media wg zużycia), umowę można wypowiedzieć lub scedować na nowego właściciela.

Drugi budynek znajdujący się na działce stanowi warsztat samochody wraz nowocześnie urządzonym mieszkaniem na piętrze. Warsztat posiada pomieszczenie z kanałem, część  biurowo-socjalną  oraz pomieszczenia do wulkanizacji kół. Wyposażenie warsztatu stanowią:

·         Serwis wulkanizacji Montażownica BOXSER super LX do22 cali,

·         Wyważarka BOSER S-1250,

·         Wyważarka UNI-TROL 

·         Kompresor śrubowy ATLAS-COPCO GX5,

·         Podnośnik płytowy 3,5t,

·         Lewarki, klucze i inne potrzebne narzędzia do pracy.

·         Maszynę do prostowania felg aluminiowych z przystawką do toczenia firmy UNI-TROL

·         Serwis Geometrii

·         Urządzenie do pomiaru firmy Jhn-bean razem potrzebnym osprzętem.

·         Stanowisko mechaniczne z podnośnikiem kolumnowym firmy RAVAGLIOLI 3,5t,prasa hydrauliczna 35t  wózki narzędziowe i inne narzędzia.

·         Stacja do obsługi klimatyzacji plus dodatkowe narzędzi.

 

Warsztat prowadzony jest od 20 lat przez co wypracował sobie renomę, posiada stałych klientów i jest bardzo dobrze prosperującą działalnością gospodarczą, słynie w okolicy  w szczególności z geometrii i wulkanizacji. Warsztat zatrudnia dwóch wykwalifikowanych pracowników. Sprzedaż nieruchomości wraz z działalności gospodarczą spowodowana jest przyczynami osobistymi.

Na piętrze znajduję się mieszkanie składające się z pokoju wraz z jadalnią oraz kuchnią o łącznej powierzchni 48 m2,   dwie sypialnie o powierzchni 14 m2 każda  oraz łazienka o powierzchni 6 m2. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w roku 2019 w wysokim standardzie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. W kuchni znajduje się  nowoczesny zabudowany sprzęt AGD: płyta indukcyjna electrolux, piekarnik Bosch, mikrofalówka Bosch,  lodówka Bosch, szafki kuchenne wraz z wyspą połączoną z barkiem  zrobione zostały na wymiar. Jadalnia wyposażona jest w stół i cztery krzesła, salon w rogówkę, stolik kawowy, narożną szafkę pod telewizor. Z salonu można wyjść na balkon o pow. 15 m2.  Sypialnie wyposażone są w szafy typu komandor, w jednej sypialni znajduję się drewnienie łóżko wraz  z szafkami nocnymi, w drugiej kanapa.

 

Do budynków doprowadzone są wszystkie media (gaz, kanalizacja, woda) oraz internet –światłowód. Nieruchomość jest ogrodzona, dojazd na posesję przez elektryczną bramę wjazdową.

Nieruchomość położona jest 3 km od Kampinoskiego Parku Narodowego, 5 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 30 km od Warszawy. W Kazuniu Nowym znajdują się sklep spożywczy, szkoła podstawowa.

Kontakt z właściciele tel 605 223 232

do góry strony