Sprzedawca Ciężarowych Samochodów Używanych

Dam pracę

Numer referencyjny: 16/SALE/TS.

Zatrudnienie:
• umowa o pracę,
• miejsce pracy: Warszawa lub Poznań.

Zakres obowiązków:
• aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż używanych samochodów ciężarowych,
• kontakty z klientami, siecią dealerską i działem Sprzedaży Nowych Samochodów.

Wymagania:
• nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
• znajomość krajowego i europejskiego rynku używanych samochodów ciężarowych,
• znajomość produktu (samochodów ciężarowych),
• udokumentowane doświadczenie w sprzedaży samochodów ciężarowych,
• umiejętności negocjacyjne,
• praktyczna znajomość aplikacji pakietu MS Office,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie atutem.

Oferujemy:
• wynagrodzenie + system prowizyjny wraz z pakietem świadczeń,
• przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
• możliwość zdobywania doświadczeń w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej.

Kontakt:
• prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@daimler.com do dnia 31.03.2017 r.,
• w tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego: 16/SALE/TS.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.