Sprzedawca odzieży i akcesoriów motocyklowych

Dam pracę

Miejsce pracy: Warszawa/Łomianki

Do Zespołu Inter Motors poszukujemy kandydatów z doświadczeniem lub pasjonatów motocykli na stanowisko: Sprzedawca odzieży i akcesoriów motocyklowych

OPIS STANOWISKA:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała obsługa klienta w zakresie sprzedaży odzieży i akcesoriów motocyklowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Idealny kandydat powinien być motocyklistą, osobą energiczną, komunikatywną oraz zaangażowaną w realizację celów.

Ponadto oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii A
  • Doświadczenia w handlu detalicznym i hurtowym
  • Umiejętnosci pracy indywidualnej oraz w zespole
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Otwartości na współpracę

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych - indywidualnie dobrany do potrzeb
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.