Reklama

Dacia Duster Elf Cup: oleje zdały egzamin

Dodano: 11 miesięcy temu  12.06.2017Zobacz Artykuł

Dacia Duster Elf Cup to rajd, w którym kierowcy rywalizują głównie umiejętnościami, a nie posiadanym sprzętem. Każdy samochód biorący udział w wyścigach to seryjna Dacia Duster. Wyścig ten jest częścią Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Wyniki każdego rajdu będą się liczyły do klasyfikacji generalnej tego pucharu.

W ten weekend podczas Warszawskiego Safari odbyła się kolejna runda Dacia Duster Cup. Na zaproszenie marki Elf odwiedziliśmy miasteczko serwisowe po pierwszym dniu zmagań. Dodajmy, że Elf dostarcza produkty dla ekip biorących udział w pucharze. Są to oleje silnikowe (LF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30), przekładniowe (TOTAL TRANSMISSION DUAL 8 FE 80W-90), płyn do skrzyni biegów (TRANSELF NFP 75W-80), olej do wspomagania układu kierowniczego (ELFMATIC G3), płyn do układu hamulcowego (ELF FRELUB 650) oraz płyn do układu chłodzenia (COOLELF AUTO SUPRA -37 st. C).

Płyny w samochodach podczas warszawskiej edycji Dacia Duster Elf Cup nie zawiodły. Mechanicy po pierwszym dniu zmagań pracy mieli sporo, ale awarie dotyczyły głównie uszkodzeń mechanicznych pojazdów. Silniki czy skrzynie biegów serwisu nie wymagały.

Poleć innym

do góry strony