ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Dobór źródła światła to rola warsztatu

Dodano: ponad rok temu  07.11.2017

Światła samochodowe w okresie jesienno-zimowym odgrywają ogromną rolę. Jazda po zmroku, opady, mgła - trudności związane z tą porą roku można minimalizować poprzez dobrze dobrane oświetlenie. Tymczasem okazuje się, że kierowcy w Polsce nie mają wystarczającej wiedzy w tym temacie.

Z badań firmy OSRAM wynika, że blisko połowa kierowców nie wie nawet z jakich źródeł światła korzysta w swoim samochodzie. - Tutaj rodzi się ważna rola mechanika samochodowego, który w pierwszej kolejności musi poznać referencje kierowcy. Czy jeździ poza terenem zabudowanym? Czy dużo jeździ w nocy? Mechanik powinien tak dobrać źródła światła, aby zapewnić właścicielowi auta dodatkowe funkcje, takie jak więcej światła czy dłuższa trwałość - mówi w rozmowie z portalem warsztat.pl Magdalena Bogusz, manager ds. marketingu działu Specialty Lighting w firmie OSRAM.

W badaniach przeprowadzonych na zlecenie OSRAM okazało się też, że kierowcy coraz częściej kupują żarówki czy lampy ksenonowe w internecie. To tutaj niestety ryzyko zakupu podrabianych produktów jest największe. Czym ryzykuje kierowca używający niecertyfikowanych produktów - pisaliśmy TUTAJ.

Wyniki badań dotyczących preferencji polskich kierowców w zakresie oświetlenia samochodowego specjalnie dla czytelników portalu warsztat.pl omawia Magdalena Bogusz, manager ds. marketingu działu Specialty Lighting w firmie OSRAM.

Poleć innym

do góry strony