ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

"Polskie" targi Automechanika już w czerwcu

Dodano: ponad rok temu  04.01.2018

Targi Automechanika Birmingham to kolejne wydarzenie z bogatej, międzynarodowej rodziny targów Automechanika Worldwide. W tym przypadku świat warsztatów i części zamiennych odwiedza Wielką Brytanię. Trzecia edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2018.

Firmy z Polski biorą udział w targach z cyklu Automechanika na całym świecie, ale w żadnym innym miejscu nie stanowią tak dużego udziału w ogólnej liczbie wystawców. W roku 2017 Polska, podobnie jak rok wcześniej, była najliczniej reprezentowanym krajem europejskim (poza gospodarzami). Na wystawie swoją ofertę przedstawiało 27 firm znad Wisły. Dla porównania – z Francji było 13 firm, z Niemiec 18, z Włoch 22, a z Finlandii czy Węgier – po 1. Z Chin wystawiało się 121 firm, a z Wielkiej Brytanii 488.  

Przygotowania do kolejnej edycji już trwają, o czym opowiada w rozmowie z nami Simon Albert, dyrektor targów Automechanika Birmingham. Do udziału w targach zachęca nie tylko polskie firmy, ale też zwiedzających. Dodajmy, że lot do Birmingham (bezpośrednie połącznia są m.in. z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa) trwa mniej niż trzy godziny. Tylko około 10 minut zajmuje dostanie się na targi z lotniska.

Poleć innym

do góry strony