Wydarzenia

7 miesięcy temu  06.12.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Polskie firmy w Szanghaju. Relacja z targów

Stoisko firmy Mannol podczas targów Automechanika Shanghai. Fot. Piotr Szponar

18. edycja targów Automechanika Shanghai za nami. Przez kilka dni mieliśmy możliwość uczestniczenia w tym jednym z największych wydarzeń branży warsztatowej na świecie. Przyłączymy się do powszechnej opinii dotyczącej targów, że było to wydarzenie pełne innowacji, przełomowych propozycji, ale także ulepszeń tradycyjnych rozwiązań, które mają stałą pozycję na rynku.

O skali wydarzenia najlepiej świadczą liczby:

  • Odwiedzający: 185 284 ze 177 krajów
  • Wystawcy: 5 652 z 41 krajów
  • 16 pawilonów krajowych i regionalnych
  • Powierzchnia: ponad 300 000 m2
  • 77 wydarzeń towarzyszących
  • Odwiedziny online za pośrednictwem AMS Live: ponad 870 000 odsłon

Czytaj także:
Trwają targi Automechanika Shanghai. Jesteśmy na miejscu, odwiedzamy polskie firmy! [FOTO]

W targach wzięli udział wystawcy m.in. z Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Singapuru, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA. Rośnie, w porównaniu z poprzednimi latami, także udział państw azjatyckich, w tym Indonezji, Japonii, Korei, Malezji, Tajwanu i Tajlandii.

O polskich firmach - firmie Złotecki produkującej tłoki do silników oraz DrMotor Automotive, producencie części, pisaliśmy TUTAJ. Teraz zapraszamy na krótką relację ze spotkania z dwiema kolejnymi firmami.

- Dobrze jest odwiedzić naszych partnerów i producentów. Nie widzieliśmy się przez kilka lat. Widzimy, że wiele firm znacząco rozszerzyło w tym czasie ofertę - mówi o uczestnictwie w targach po pandemicznej przerwie Beata Broczkowska z firmy Coframa, dostarczającej wyposażenie warsztatowe.

- Brakowało nam targów, bo tu możemy zobaczyć jak zmieniają się produkty i w którym kierunku zmierza światowa motoryzacja. Widzimy dużo rozwiązań do obsługi samochodów elektrycznych - dodaje Lucjan Krakus z firmy Coframa. - W tym kierunku będziemy rozwijać naszą ofertę, aby nasi klienci również mieli możliwości wyposażyć się w tym zakresie. Mamy sporo zapytań o sprzęt do obsługi elektryków. W ofercie mamy już m.in. podnośniki do baterii pojazdów elektrycznych. Ważną informacją jest to, że Toyota w Polsce dopuszcza nasze produkty do użytkowania w autoryzowanych stacjach obsługi.
Więcej informacji o ofercie firmy Coframa - TUTAJ.

W Szanghaju spotkaliśmy też przedstawicieli polskiego oddziału firmy Mannol, produkującej oleje, dodatki i chemię motoryzacyjną. - Interesują nas nowości w branży środków smarnych, ale też ogólnie chemii warsztatowej czy przemysłowej - mówią Konrad Kuzawiński (po lewej) i Krzysztof Czajkowski.

Mannol posiada w swojej ofercie m.in. oleje silnikowe dla osobówek i ciężarówek, przekładniowe, dodatki do olejów czy benzyny, ale też rozwiązania warsztatowe, jak urządzenia do napełniania układów klimatyzacji, stację do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów i wiele innych. - Nasza obecność tu ma charakter wizerunkowy, Mannol podkreśla swoją pozycję w branży - dodają nasi rozmówcy.
Więcej o ofercie Mannol znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony