Serwis ogumienia

temat miesiąca

Ogumienie

Serwis ogumienia

Opony

Opony osobowe

10 miesięcy temu  05.09.2017, ~ Administrator   

Tyre24: szybka realizacja zamówień i inteligentna wyszukiwarka opon
Strona 1 z 2

Eksperci rozmaitych branż już od dłuższego czasu zapowiadają swoisty rodzaj fuzji między światem online i offline. Przyszła droga biznesu - od pierwszego zainteresowania klienta do dokonania zakupu - poprowadzi nieodwołalnie przez oba kanały. To zjawisko dotyczy także handlu oponami.

Optymalny serwis stanie się coraz większą częścią przychodu. Platforma Tyre24 brawurowo stawia czoła temu trendowi, przyjmując na rynku oponiarskim pozycję jednego z największych europejskich portali e-commerce w zakresie B2B. Aktualnie ponad 40.000 klientów korzysta z ofert ogumienia i felg na portalu, certyfikowanym według norm ISO 9001. Ponad 2.000 europejskich dostawców i producentów wystawia tu swoje produkty, zamieszczając ceny, stany magazynowe i czas dostawy.

Już na stronie startowej Tyre24 w oko rzuca się wyszukiwarka opon, której projektanci szczególną uwagę zwrócili na efektywność i łatwość w obsłudze. Niezależnie od tego, czy użytkownik szuka opon zimowych, letnich, całorocznych czy motocyklowych, ma on do dyspozycji komfortową funkcję wyszukiwania według rozmiarów, ale także kodu (matchcode), numeru artykułu lub EAN. A jeszcze szybciej dotrze do celu, korzystając z funkcji “najczęściej poszukiwane’’. 

Szybsze wyszukiwanie dzięki filtrom

Rozmaite filtry i funkcje selekcji gwarantują szybki i adekwatny do życzeń wynik. Podzielona na filtry produktów, część serwisową z listą dostawców oraz wyniki wyszukiwania strona wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W usytuowanej z lewej strony rubryce “filtry produktów” klient może wybrać między rozmaitymi możliwościami sortowania opon: minimalna ilość, charakterystyka opon, typ, indeks prędkości, klasa oraz producent. Po wybraniu danego filtra widoczna jest także ilość dostępnych w żądanej kategorii opon. Poziomo przebiegający pasek u góry strony dostarcza użytkownikowi informacji o wszystkich aktywnych filtrach dostawców, które można za pomocą jednego kliknięcia deaktywować.

Oprócz filtrów produktu klient może skorzystać także z funkcji selekcji dostawców według ich statusu, jak na przykład “Partner profi” czy funkcja “Live”. “Partner profi” to dostawca, który w ponad 95% został przez klientów pozytywnie oceniony. Funkcja “Live” oznacza, że dostawca korzysta z implementowanego interfejsu SOAP, który
dostarcza informacji o rachunkach w formacie PDF, statusie zlecenia i przesyłki. “Live” umożliwia też wgląd w faktyczny stan magazynowy, dzięki czemu anulowanie zamówienia jest praktycznie wykluczone.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ oponiarz 2 9 miesięcy temuocena: 50%  korzystam z tyre24 już jakiś czas, i jestem zadowolony. Ceny są takie same, ale bogactwo ofert jest znacznie większa. A wielokrotnie trafiłem na super oferty. No i zawsze pomogą.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ zakrecony 1 9 miesięcy temuocena: 100%  najlepszą platformą b2b z oponami jest niezaprzeczaleni https://platformaopon.pl... tyre za to ma naprawdę fajnie rozwiązane felgi i za to mają plus, tyle że taniej można je dostać na Platformie i tutaj minus dla tyre
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony