Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

6 miesięcy temu  18.11.2019, ~ Administrator   

AS 24 zagęszcza sieć stacji paliw w Polsce
Strona 1 z 2

Siódma edycja targów TransLogistica 2019 potwierdziła rosnący potencjał rynku, a tym samym nowe wyzwania stojące przez AS 24 Polska. Ich realizacja zdynamizuje rozwój sieci stacji paliw w naszym kraju. Wsparciem tych działań będzie rozszerzenie zasięgu urządzenia pokładowego PASSango na drogi w Niemczech.

Transport drogowy niezmiennie dominuje zarówno w skali regionu jak i całej Europy, wliczając w to ponad kontynentalny obszar Rosji. Rośnie przy tym znaczenie Polski. Składa się na to systematyczny rozwój dróg szybkiego ruchu, które pomagają efektywnie skrócić czas realizacji dostawy. A tym samym zintensyfikować przyjmowanie kolejnych zleceń i zwiększać zyski.

Targi branży TSL to doskonałe forum do spotkania z naszymi Klientów i przedstawicielami konkurencji. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy pełny i realistyczny obraz sytuacji na rynku. Na tegorocznej edycji TransLogistica wyraźnie było widać wzrost wystawców i gości z Europy Wschodniej, a nawet Azji. W tych właśnie kierunkach rozwija się transport drogowy, a nasz oddział musi podążać z rozbudową sieci stacji paliw - mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.

Firma AS 24 to samodzielny podmiot gospodarczy działający w ramach globalnego koncernu energetycznego Total. Powstała z myślą o obsłudze branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej. W ubiegłym roku, podczas obchodu jubileuszu 30-lecia istnienia, właśnie na targach TransLogistica w Warszawie padła deklaracja o przyspieszeniu rozbudowy sieci stacji paliw w Polsce. Przez dwanaście miesięcy ich liczba wzrosła z 27 do 31 punktów.

Najnowszy obiekt otwarto w Ostródzie, przy ulicy Hurtowej 11 (GPS 53.69236364, 19.98425722). To strategiczne położenie pomiędzy drogą ekspresową S7 i drogą krajową nr 16 (Grudziądz - przejście graniczne z Litwą w Ogrodnikach). Wygodny zjazd na stację zapewnia węzeł Ostróda Południe.

Jak każda stacja paliw AS 24 także i ta ma odpowiedni dla pojazdów ciężarowych plac manewrowy, szeroki pojazd, wysokie wiaty i wysokowydajny system tankowania olejem napędowym. Sam proces przyspiesza podwójny układ dystrybutorów. Dostępny jest także zbiornik z odczynnikiem Ad Blue. Co więcej sama płatność realizowana jest przy użyciu karty AS 24 w terminalu ustawionym przy dystrybutorze. Przy okazji można wczytać i przesłać dane z tachografu.

Otwarcie każdego nowego punktu AS 24 zagęszcza sieć dostępnych stacji paliw. Firmy z branży TSL, jak i sami kierowcy zyskują przez to pewność, że skorzystają z naszych usług w wielu miejscach podczas swojej trasy. To ważne chociażby z racji posiadania karty paliwowej AS 24 Eurotrafic. To jedyna forma płatności na naszych stacjach paliw. W całej Europie cieszy się dużą popularnością ze względu na elastyczny sposób dysponowania i zarządzania środkami finansowymi, umożliwia też opłaty za przejazdy wybranymi drogami, mostami czy tunelami, a także postoje na parkingu czy myjnie. Jej efektywność rośnie z rozwojem sieci AS 24, w której polskie drogi są ważnym ogniwem - dodaje Cédric Vigneau.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony