Wywiady

Części i regeneracja

Wywiady

Nasze rozmowy

WYWIADY

ponad rok temu  19.12.2017, ~ Administrator   

100 lat doświadczeń w produkcji pierścieni tłokowych [WYWIAD]
Strona 1 z 2

Amerykańska firma Hastings Manufacturing Company to producent pierścieni tłokowych zarówno na pierwszy montaż, jak i dla rynku wtórnego. Od niedawna oferta firmy jest też dostępna w Polsce. Ken Holbrook, dyrektor zarządzający firmy, w wywiadzie dla portalu warsztat.pl opowiada o tym, w jaki sposób stuletnie doświadczenie firmy przekłada się na produkcję pierścieni do najnowocześniejszych nawet aut.

Hastings Manufacturing Company może pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem. Jest to ogromna baza wiedzy, którą można wykorzystać. Taka długotrwała obecność na rynku jest dużym sukcesem. Jaki był klucz do tego sukcesu?

Hastings wszedł w przemysł pierścieni tłokowych po wprowadzeniu na rynek samochodów. W rezultacie mamy długotrwałe relacje z przemysłem. Mamy doświadczenie niezbędne do zaoferowania części na wysokim poziomie jakości i w konkurencyjnej cenie. Z biegiem lat firma odniosła sukces w budowaniu obecności w kanałach OEM i aftermarket w Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej. Założyliśmy bezpośrednią sieć dystrybucyjną w Europie, Rosji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nasza marka Hastings jest dobrze znana na wszystkich rynkach światowych.

Jak to doświadczenie pomaga firmie w produkcji pierścieni poświęconych współczesnemu, bardzo innowacyjnemu rynkowi motoryzacyjnemu?

Od samego początku byliśmy bardzo blisko projektowania i rozwoju tej nowoczesnej motoryzacji. Obserwowaliśmy ją z bliska, byliśmy na bieżąco, więc doskonale sobie radzimy.

Co wyróżnia produkty Hastings na konkurencyjnym rynku?

Nasze działania zawsze opieramy o współpracę z naszymi klientami. Ich informacje zwrotne wskazują co robimy to dobrze. Dostajemy też informację dotyczącą zasięgu naszych produktów, jakości, czasu realizacji, rozpoznawania marki, obsługi klienta i rozwiązywania problemów. Będziemy nadal opierać się na tych mocnych stronach.

Dostarczacie pierścienie zarówno dla producentów na pierwszy montaż, jak i dla rynków wtórnych. Kto jest klientem firmy w sektorze OEM?

Dostarczamy pierścienie OEM w ramach tier 1 oraz tier 2. Nasi klienci z kanału OEM to Kolbenschmidt, Mahle, Federal Mogul, Volkswagen, General Motors, Harley Davidson, Stihl i wiele innych. 

Trzeba produkować bardzo dobre produkty, potwierdzone certyfikatami, aby przekonać producentów do korzystania z tych produktów. Jakie Hastings ma certyfikaty?

Jesteśmy certyfikowani przez globalne standardy obsługi TS 16949 i ISO 14001. Ponadto jesteśmy certyfikowanymi dostawcami danych i zarejestrowanymi w firmie PartCat, OptiCat, Aces, Pies, TecDoc, EAC (GOST, Rosja) i Inmetro w Brazylii.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony