Części i regeneracja

Części i regeneracja

Artykuł sponsorowany

9 miesięcy temu  15.09.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Cojali będzie technicznie wspierać warsztaty

Hiszpańska międzynarodowa firma Cojali, która niedawno odnowiła stronę internetową marki Cojali Parts, dostarczającą części do pojazdów użytkowych, chce przenieść relacje ze swoimi klientami poza samą sprzedaż. Chodzi o wsparcie techniczne od wyboru produktu po jego montaż w pojeździe.

Każdy z produktów posiada łatwo dostępną kartę katalogową z najważniejszymi cechami dotyczącymi jego działania, a także informacje pozwalające na szybką i łatwą identyfikację produktu.

Wszystkie te informacje obejmują usługę iParts Assist, która jest internetową platformą wsparcia dla warsztatów. Dzięki serii przewodników i samouczków wideo warsztat jest w stanie przeprowadzić montaż komponentów, które mogą wymagać określonych procedur instalacji, przeprogramowania lub użycia narzędzi diagnostycznych w łatwy i szybki sposób.

Cojali Parts oferuje komponenty do układu hamulcowego,zawieszenia, chłodzenia pojazdu, skrzyni biegów i układów napędowych, Są też komponenty elektroniczne i elektryczne oraz zestawy naprawcze. Szczegóły na stronie Cojali Parts.
 

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony