Części i regeneracja

Węże, złącza i przewody - ogromna i niedoceniana rola [WYWIAD]
Strona 1 z 2

Na dobry początek chcę zapytać o ogólny profil firmy Tubes International - czym się Państwo zajmują, jakie produkty posiadają Państwo w ofercie i wreszcie do jakich gałęzi są one oferowane?

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją elementów dla każdej gałęzi przemysłu. Mamy w ofercie węże, złącza przemysłowe i przewody, ale nie zabraknie nam także takich produktów, jak łączniki silikonowe i zawory. Szeroki asortyment sprawia, że nasze produkty są potrzebne w każdej gałęzi przemysłu, również w motoryzacji.

Doświadczenie i certyfikaty - to na tych dwóch kwestiach oparli Państwo promocję swojej firmy. Jak to się wszystko zaczęło? Jak wyglądała droga od 1993 roku do dziś? Jak dużą rolę odgrywa u Państwa jakość i bezpieczeństwo?

Doświadczenie, jakie zebraliśmy ma ogromne znaczenie, dla naszych klientów. Warto zwrócić uwagę na to, że duża część pracowników jest z nami od lat 90-tych. To ponad 20 lat doświadczenia i ciągłego doskonalenia w jednej branży! Staliśmy się ekspertami bardzo szybko, a zdobyta wiedza przekazywana jest każdemu nowemu pracownikowi. Dzięki temu oprócz sprzedaży zapewniamy fachowe doradztwo, jakiego zazdrości nam niejedna firma.

Przykładamy wagę również do certyfikatów. Świadczą o jakości, a chcemy mieć pewność, że klient będzie zadowolony. Ważne dla nas jest środowisko, bezpieczeństwo i efekt końcowy.

Zazwyczaj w motoryzacji nie doceniamy istotnej roli węży, przewodów i złączy - najczęściej do czasu, aż któryś z nich odmówi współpracy a nasz pojazd stanie w szczerym polu. Państwa produkty zapewne nie trafiają wyłącznie do aut osobowych, ale i również ciężarowych lub przemysłowych. Z jakimi wyzwaniami trzeba sobie poradzić na tej płaszczyźnie?

Przede wszystkim warto robić regularne przeglądy i wymiany. To elementy, które często są narażone na przeciążenia, a niektóre przestarzałe nie dają sobie rady. Konieczność poradzenia sobie z jakąś awarią to często duże koszty i obciążenia czasowe. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy nasz stary wąż, przewód czy łączniki silikonowe działają prawidłowo, lepiej wymienić je na nowe. To wiele korzystniejsze niż wizja spędzenia kilkunastu godzin u mechanika i koszty naprawy. Mamy szeroki asortyment, aby naprawić usterki też za pomocą węży do klimatyzacji, przewodów hamulcowych i innych wężów paliwowych.

Mamy równie dużo produktów dla aut osobowych, co ciężarowych i przemysłowych. Jeżeli klient nie wie, co będzie odpowiednie w jego przypadku, korzysta z telefonicznej lub stacjonarnej obsługi w oddziałach.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony