Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  28.01.2020, ~ Administrator   

Q Service Castrol - obietnica spełniona
Strona 1 z 2

- Obietnica, którą złożyliśmy Państwu przed rokiem została spełniona. Na koniec 2019 na mapie Polski było 200 serwisów zrzeszonych pod logiem Q Service Castrol. My jednak nie zwalniamy tempa i chcemy, aby nasza sieć była nie tylko najbardziej rozpoznawalną, ale i największą organizacją tego typu. Dlatego nasz cel na rok 2020 to 400 serwisów zrzeszonych pod naszym logiem - mówi Wojciech Twaróg, członek zarządu Inter Cars.

W Hotelu Warszawianka odbyło się „Mistrzowskie Spotkanie”. To spotkanie serwisów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol z przedstawicielami Inter Cars i marki Castrol. Osobom odpowiedzialnym za zarządzaniem tym projektem zależało na tym, aby przedstawić członkom organizacji osiągnięcia, które udało się zrealizować w mijającym roku, a także ogłosić nowe, ambitne plany na rok 2020.

- W Inter Cars zawsze mówimy o partnerstwie i tak też chcemy Was traktować. To Wy jesteście najbliżej klienta, znacie jego potrzeby i potraficie pomóc rozwiązać jego problemy. Dlatego ten projekt jest dla nas taki ważny i właśnie dlatego chcemy rozwijać go jeszcze mocniej - mówił prezes zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz.

nowością jest powołanie rady sieci w skład, której wchodzi pięciu przedstawicieli. Rada została wybrana na roczną kadencję. Jej przedstawiciele będą mieli bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całej organizacji, będąc głosem warsztatów zrzeszonych w tej sieci.

Wspólnie z innymi przedstawicielami serwisów, chcemy być obecni w życiu tej marki. Zależy nam na tym, aby wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za rozwój organizacji wyznaczać kierunki rozwoju tego projektu. To dla nas bardzo istotne. Cieszę się, że jesteśmy traktowani na zasadach partnerskich i nasz głos jest dla kogoś ważny - mówił Łukasz Błachowicz, właściciel serwisu carus.pl.

Kampania reklamowa

Zależy na tym, aby sieć Q Service Castrol była jak najlepiej postrzegana wśród klientów naszych serwisów. Dzięki audytowi i jasnym procedurom możemy utrzymać wysoki standard obsługi kierowców, co bezpośrednio przekłada się na ich satysfakcję. Z kolei za pośrednictwem kampanii „Asy Serwisowe” pomagamy warsztatom dotrzeć do nowych klientów. Marka Q Service Castrol jest już obecna w świadomości konsumentów, a my zrobimy wszystko aby ten pozytywny wizerunek pogłębiać – mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars.

Media do artykułu

900 warsztatów w sieci w ciągu pięciu lat? Takie plany rozwojowe usłyszeliśmy na spotkaniu poświęconemu współpracy Inter Cars SA i Castrol przy rozwijaniu sieci serwisów Q-Service!

Od teraz to Q Service Castrol! Plany sieci oficjalnie zaprezentowano na spotkaniu zorganizowanym w warsztacie Q Service Castrol Saska Kępa w Warszawie:

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony