ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

3 miesiące temu  26.06.2019, ~ Administrator   

Sieć Q Service Castrol w nowej odsłonie

Q Service Castrol to jedna z najświeższych pozycji na warsztatowej mapie Polski. - W związku z jej rosnącą pozycją, przedstawiciele sieci postanowili zaprezentować plany rozwoju marki i jej ekspansji na krajowym rynku - czytamy w komunikacie Inter Cars.

Dziś w Warszawie odbędzie się oficjalna prezentacja. Przedstawiciele obu marek - Q Service i Castrol, a także zarząd Inter Cars SA, zaprezentują wizję rozwoju marki w Polsce. Szczegóły wkrótce.

Pierwszą i najbardziej widoczną zmianą, która została wdrożona w sieci, jest wprowadzenie zmodyfikowanej identyfikacji wizualnej. Składa się na nią nowe logo Q Service, będące ewolucją dotychczasowego emblematu sieci, logotypu marki Castrol oraz nazwy własnej warsztatu. Zmienił się również wygląd samych obiektów – oznakowanie, jasne i czytelne piktogramy. Wizualizacja obiektów przewiduje również obecność logotypu światowego lidera w zakresie produkcji środków smarnych – firmy Castrol.

- Serwisy samochodowe, które przystępują do sieci otrzymują dostęp do rozwiązań biznesowych wspierających rozwój warsztatu oraz wiedzy i najnowszych technologii. To jasny przekaz, że Q Service Castrol przez najbliższe lata będzie wyznaczał trendy wśród niezależnych warsztatów - podaje Inter Cars.

Q Service to sieć niezależnych warsztatów samochodowych, której właścicielem jest Inter Cars SA. Działa od 20 lat. Castrol to partner strategiczny sieci Q Service i jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych . Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych na całym świecie. Castrol współpracuje ściśle z producentami samochodów, warsztatami niezależnymi i autoryzowanymi oraz wspiera motorsport.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony